Iskolai foci közben…

Patonyi László és a focisták

A voltegyszeregyiskola.hu elindulását követően már számos cikket, írást olvashattunk a “Főnök” foci iránti elkötelezettségéről, például a Patonyi László életéről készült füzetben vagy éppen az öregdiákokkal készített interjúkban.

Az iskolában fellelhető videók digitalizálása közben találtuk az alábbi felvételt, ami épp egy Patonyi tanár úr által tartott iskolai fociról készült. A videón, mint focista biztosan kivehető Rakonczai ImreSomogyi Zsolt ‘Soma’  illetve Lukács Zoltán ‘Lúcia’.

Kérjük, hogyha van még valaki akit felismertek, azok nevét írjátok meg nekünk a cikk alatt kommentben, vagy a facebookon a poszt alá!

Örülnénk, ha az esemény évszámára is fény derülne.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.