Támogass!

Amennyiben tetszik az oldal, kérem támogassa a voltegyszeregyiskola.hu csapatát, hogy lehetőségünk nyíljon a lehető legjobb színvonalon további tartalmakkal ellátni az oldalt.

Ehhez a PayPal rendszere nyújt segítséget. Az alábbi “Donate” gombra kattintva elérhetővé válik a fizetési felület:

(Amennyiben a sikeres befizetéshez/átutaláshoz szüksége van segítségre kérem kattintson ide! )

Menete:

1. Kattintson a  gombra! Ekkor megnyílik a PayPal felülete.

2. Írja be a “Cél: Támogatás – Voltegyszeregyiskola.hu” alatti ‘0’ szám helyére a befizetni kívánt összeget!

3. Amennyiben nem rendelkezik PayPal regisztrációval, úgy lehetőség nyílik bankkártyás befizetésre is. Ehhez  az ‘Adományozás bank- vagy hitelkártyával’ linkre kell rákattintani

(A PayPal felületén a kártyahasználat BIZTONSÁGOS)

.

4. Töltse ki az ívet (Sorrendben: ország, kártyaszám, lejárati dátum, a kártya hátoldalán található háromjegyű biztonsági kód, vezetéknév, utónév,  a számlázási címet (város, cím, irányítószám), illetve a kapcsolattartási adatok (telefonszám, email cím)

5. Kattintson rá az ‘Elfogadás és adományozás most’ gombra

6. Adatok ellenőrzése után hagyja jóvá a tranzakciót!

Köszönettel fogadunk minden támogatást.

A Volt egyszer egy iskola csapata