Kardos Barna – informatikus (Lépcsőfokok IX. kötet) – ajánló

„Barna, mi volt ez?”

Kardos Barna
informatikus

1986-ban jóformán véletlenül került az iskolánkba, ahol csakhamar éltanuló lett, és diák bizalmi. Életreszóló kalandokat jelentett számára, hogy a testvériskolákkal kialakított kapcsolatok keretében kiskamaszként háromszor is nyugatra utazhatott.
Bár az érettségit igazi „rém álomként” őrzi az emlékeiben, tudja, hogy az a „kisiklás”, nagyon is a hasznára vált. Része volt abban, hogy megtalálta azt a területet, ami a legjobban érdekelte, és amiben igazán sikeres lett.

A vállalatirányítási rendszerek informatikai szakértőjeként tizenkét évet dolgozott és élt Hollandiában a családjával együtt.
Őszintén beszél nekünk a sokak által irigyelt külföldi munka árny oldalairól is.

Ha tovább olvasnád, vagy szeretnél hozzájutni valamelyik kiadványunkhoz, gyere el valamelyik Baráti Körös beszélgetésünkre vagy írj a begamano@gmail.com email címre.

Találkozunk minden hónap első szerdáján 17 órakor a suliban. (A nyári hónapok kivételével)