Videós visszatekintések az elmúlt évtizedekre

Elindult egy újabb tanév

Ennek kapcsán a @voltegyszeregyiskola-szent2729 youtube csatornájáról kiválasztottunk 5 videót, ami bemutatja, hogy évtizedekkel ezelőtt milyen volt az Istvános élet.

Egy átlagos nap 1994-ből:

Riport a Szent István SE-ről a 90-es években

A videóban feltűnik: Patonyi László tanár úr mellett, Vincze Ottó, Lisztes Krisztián és Hrutka János egykori Istvános tanulók és Hegedűs Sándor igazgató úr is.

Riporter: Faragó Richárd

Iskolai foci közben – Patonyi László és a focisták

Érdekesség, hogy feltűnik a videóban Rakonczai Imre is, aki szintén szeretett iskolánk egykori tanulója volt.

Egy könnyed videó a tanulói játékokról.

Végül, de nem utolsó sorban ez a picit hosszabb lélegzetvételű videó az 1985-ös nomád tábor eseményeit mutatja be.

További iskolai életet bemutató videók (ballagásos, szalagavatós, vicces, stb.) videók elérhetők a Volt egyszer egy iskola youtube csatornáján az alábbi linken: https://www.youtube.com/@voltegyszeregyiskola-szent2729

Kedves Egykori Istvánosok!

Amennyiben nálatok is vannak olyan istvános videók, akár videókazettán vagy cd-n, amit szívesen megosztanátok az egyre bővülő Istvános közösségünkben, írjatok nekünk a voltegyszeregyiskola5658@gmail.com email címre.

Várjuk jelentkezéseteket!