Matekóra az Istvánban 1988 – videó

Matekóra az Istvánban 1988

Az Istvánosok életéről az utóbbi időben számos képet, cikket néztünk át papír alapon vagy már digitalizált formában.

Úgy döntöttünk, hogy bővítjük a palettát és a jelen kor eszközeit is felhasználjuk. Keresgélünk, hátha előkerül egy-két gyöngyszem a múltból.

A Youtube-os barangolásaink közepette, ráakadtunk egy videóra, ami egy 1988-as matekórába, illetve a szünetek “zsizsegésébe” enged betekintést.

Mester Zsolt által, 2 éve feltöltött videóban minden bizonnyal egy páran magukra ismernek:

Köszönjük Mester Zsolt!

FELHÍVÁS!

Akinek van 1990-es évek előtti hang-, videó- vagy képanyaga az Istvánban töltött éveiről, kérem hogy küldje el a voltegyszeregyiskola5658@gmail.com címre, hogy másokkal is megoszthassuk!

Amennyiben az anyag/ok nem digitalizált formában áll/nak rendelkezésre, úgy kérem vegye fel velünk a kapcsolatot ugyan ezen az email címen!

Köszönjük:

A Volt Egyszer Egy Iskola csapata