Frindtné Molnár Zsuzsanna – pénzügyi szakember (Lépcsőfokok VIII. kötet)

„A tanulást, a munkát örömmel éltem meg”

Frindtné Molnár Zsuzsanna
pénzügyi szakember

Nővére nyomdokain haladva választotta az I. István Szakközépiskolát, ahol élményekben, többek között nomád táboros kalandokban gazdag évek után, 1980-ban érettségizett. Tanulmányait a Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetemen folytatta pénzügy szakon. Szakmai gyakorlatát a Dunai Kőolajipari Vállalatnál töltötte Százhalombattán. Harmincöt év után is jó döntésnek tartja, hogy ennél a cégnél helyezkedett el, ahol többféle munkakörben is kipróbálhatta magát. A kilencvenes években bekövetkezett cégformaváltozás, az informatika fejlődése, újabb és újabb kihívás elé állította, aminek megoldása szakmai elismeréssel járt számára.
Férjével két gyermeket neveltek fel, és már van egy unokájuk is.

Ha tovább olvasnád, vagy szeretnél hozzájutni valamelyik kiadványunkhoz, gyere el valamelyik Baráti Körös beszélgetésünkre vagy írj a begamano@gmail.com email címre.

Találkozunk minden hónap első szerdáján 17 órakor a suliban. (A nyári hónapok kivételével)