Molnár Anikó – könyvelő és adószakértő (Lépcsőfokok VIII. kötet) – ajánló

„Megtaláltam a nekem való közgazdasági területet”

Molnár Anikó
könyvelő és adószakértő

A Jászapátiból induló kislánynak életre szóló élmény volt az a négy év, amit diákként az I. István Közgazdasági szakközépiskolában töltött. Érettségi után a pécsi Tudományegyetem Közgazdasági karán szerzett diplomát 1979-ben. szakmai életútja során többek között dolgozott a PM Bevételi főosztályán, majd az ApEH-nál, de igazán a nyolcvanas évek végén meghozott bátor döntéssel, a vállalkozói szférában találta meg magát. Azóta is a saját vállalkozásában dolgozik adótanácsadóként és mérlegképes könyvelőként.
Férjével több mint harminc éve kötött házasságukból egy fiúk született.

Ha tovább olvasnád, vagy szeretnél hozzájutni valamelyik kiadványunkhoz, gyere el valamelyik Baráti Körös beszélgetésünkre vagy írj a begamano@gmail.com email címre.

Találkozunk minden hónap első szerdáján 17 órakor a suliban. (A nyári hónapok kivételével)